Rowerowa rodzinka

Miś i rower!

Jako, że jesteśmy „rodzinką rowerową” i każdą wolną chwilę spędzamy na rowerze, chłopcy od najmłodszych lat (miesięcy) jeżdżą z nami na wycieczki w swojej przyczepce. Niedługo Paweł będzie jeździł już sam, marzymy by Michałek wyzdrowiał i także mógł opuścić przyczepkę….

rower9Wierzymy głęboko, że nawet dziecko z wieloma problemami, jak Michałek, może czerpać olbrzymią przyjemność z jazdy na rowerze :). Czasem jak Michał płacze, ciężko sobie z nim poradzić, natomiast jak tylko przyczepka rusza, Michał się uspokaja, przestaje płakać. Dodamy, że chłopcy bardzo lubią jazdę po wertepach tak jak ich tata!

rower8rower11rower6rower4rower10rower2W wakacje 2017 zamontowaliśmy w przyczepce specjalistyczny fotelik, by Michaś mógł siedzieć prawidłowo. Zmiana była dość skomplikowana ale udało się :).


Lato 2019 Miś i jego rower 🙂
Michał dostał specjalistyczny rower, przystosowany dla dzieci niepełnosprawnych. Prawdziwe przejażdżki jednak dopiero przed nami…

Michałek i jego przerobiona przyczepka, Jesień 2020

Wycieczka rowerowa, sierpień 2023. Michałek jeździ w dedykowanej przyczepce, a dzięki wspomaganiu (e-bike) jesteśmy w stanie przejechać nawet przez duży piach czy inne górki na trasie.