Nowy napęd do przyczepki

Kilka dni temu dzięki wsparciu ZIBIBIKE tata zamontował wspomaganie elektryczne do roweru, który ciągnie moją przyczepkę. Dzięki temu wycieczki rowerowe będą znacznie przyjemniejsze i łatwiejsze. Moja przyczepka wyposażona w dodatkowy stelaż i specjalistyczny fotelik wraz ze mną waży bardzo dużo, a dzięki prostej przeróbce ciągnięcie jej teraz nie sprawia trudności. Poza tym kiedy się rozpędzimy tata i Pawełek nie mogą nas dogonić.

🙂

Pozdrawiamy cała ekipę ZIBIBIKE i dziękujemy za poświęcony czas, wyjaśnienia i za wszystko sprzęt jest super.

https://www.facebook.com/Zibi.Bike1 lub https://zibibike.pl/

1% Podatku dla Michałka, każda złotówka jest na wagę złota!

Od 6 lat walczymy o to by Michaś coraz lepiej funkcjonował, dzięki Waszemu wsparciu w postaci 1% podatku jesteśmy w stanie finansować jego kosztowną rehabilitację, dzięki której Michałek robi postępy. Bez codziennej rehabilitacji nie mamy co marzyć o jego samodzielności, a wręcz jego stan pogorszy się! Tego nie chcemy…

Ponownie gorąco pro­simy o wsparcie, gdyż pragniemy aby Michałek miał szansę walczyć z przeciwnościami, a dzięki leczeniu i bardzo intensywnej rehabilitacji by był w przyszłości jak najbardziej samodzielnym i uśmiechniętym chłopcem.

Michałek urodził się jako pierwszy z bliźniąt w 28 tyg. ciąży. Na początku swojego krótkiego życia przeszedł wylew krwi do mózgu, w efekcie czego zdia­gnozowano u niego:
• mózgowe porażenie dziecięce,
• korowe zaburzenia widzenia (CVI),
• znacznie opóźnienie rozwoju psychoruchowego,
• padaczkę lekooporną (Zespół Westa),
• liczne powikłania związane z wcześniactwem i niską masą urodzeniową.

Kliknij i zobacz jak przekazać 1% Podatku