6 urodziny

Dziś nasze 6 urodziny, to także urodziny Bratoterapii Tak, równo 6 lat temu, nagle i zaskakująco pojawialiśmy się na świecie.

?

Dziś z tego powodu świętujemy, niestety we własnym gronie, bez naszych przyjaciół i znajomych. Mamy nadzieje, że za rok nadrobimy. Za to mama zrobiła cudowny tort, całego nie damy rady sami zjeść.

?

Dziś także od Was dostałem prezent, ponieważ Fundacja zaczęła księgować wpłaty z Waszego 1%, dzięki, któremu mam rehabilitację i nadzieję na postęp. Także dzięki tym kilku osobom które co miesiąc mi pomagają. To był dla nas ciężki rok, ale też zrobiłem małe postępy, zmieniłem specjalne przedszkole, a mój brat Paweł poszedł do zerówki. Ściskam Was mocno Wasz Michałek i mój braciszek Pawełek (Bratoterapeuta).

——————————————————
Przekaż 1% Podatku dla Michałka, każda złotówka jest na wagę złota!W formularzu PIT wystarczy wpisać numer KRS 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” wstawić opis: 27933 Grzesik Michał WarszawaZobacz jak możesz pomóc Michałkowi http://www.bratoterapia.pl/jak-mozesz-pomoc/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.